U14 A – Regionális bajnokság első forduló

Regionális Serdülő Bajnokság, Észak-Keleti régió „A” csoport

NYKK EÖTVÖS – HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE: 75-44 (19-6; 29-14; 12-10; 15-13)
NYKK: Szalacsi 16; Benyusz 4; Pristyák 9; Gál 0; Kazsuk 8; Cserék: Vámos Bar. 15/3; Orosi 0; Méhész 8; Docsa 4; Hibján 6; Kaszai 2; Salamon 2;

A bajnokság során első ízben tudtunk teljes csapattal kiállni, nem volt sérült játékosunk. Ennek ellenére nagyon dekoncentráltan, indiszponáltan kezdtük a mérkőzést rengeteg hibát követtünk el mind védekezésben mind támadásban. Az első negyed utolsó három percében és a második negyedben magabiztos előnyt szereztünk. A második félidőben mindenkinek tudtam játéklehetőséget biztosítani, fura hogy ezt mondom egy 30 pontos győzelem után, de bőven van hiányérzetem teljesítményünk után. Ha a kimaradt ziccereink felét bedobjuk ezt a mérkőzést 50 ponttal tudtuk volna megnyerni.

NYKK EÖTVÖS – EGRI VSK KOK: 88-61 (26-14; 24-12; 22-19; 16-16)
NYKK: Szalacsi 14; Benyusz 4; Pristyák 22; Gál 0; Kazsuk 6,
Cserék: Vámos 10; Orosi 4, Méhész 6; Docsa 0; Hibján 12; Kaszai 8; Salamon 2;

Ezt a mérkőzést úgy kezdte a csapat, ahogy kell! Az első pillanattól kezdve koncentráltan, kellően agresszíven és gyorsan játszottunk a félidőben 50-26-re vezettünk. A 2. félidőben sokat cserélve mindenkinek játékpercet biztosítva tartottuk magabiztos előnyünket és nyertük meg ezt a mérkőzést. Az első mérkőzésen 13, a másodikon 20 percig játszottunk úgy ahogy azt én szeretném látni a csapattól.
Amint a csapatból bárki megelégszik a mai teljesítményével egyénileg és csapat szinten is, akkor már el is veszítettük a következő forduló első mérkőzését!

Gratulálok a két győzelemhez, mindenkinek jó pihenést kívánok!