Regionális Serdülő Bajnokság VIII. forduló 2022.04.03.

Regionális Serdülő Bajnokság 2.kör 4. forduló

Tiszaújvárosi Phoenix KK – Sunshine-Nyíkse/A 87-28 (22-0,22-11,23-7,20-10)

Meafc/C – NYKK Eötvös 61-65 (9-26,18-9,21-11,13-19)
NYKK Eötvös: Bereczkey 3; Hibján 45; Szűcs 0; Ardelean 5; Gincsai 0;
Csere: Savic 4; Nádasdi 1; Kéninger 2; Végh 5; Csomós 0;

Sunshine-Nyíkse/A 51-89 (8-28,17-17,5-26,21-18)

Tiszaújváros Phoenix KK – NYKK EÖTVÖS: 81-42 (25-15; 15-6; 26-6; 15-15)
Nykk: Kéninger 19; Végh 0; Kollár 2; Ardelean 2; Tara 4;
Csere: Bereczkey 6; Savic 0; Homonyik 1; Szűcs 6; Ruszka 0; Palsák 0; Gincsai 2;

Ferenczi Tamás, edző: – Hosszú idő után játszottunk szülők előtt hazai pályán bajnoki mérkőzést. Egyből egy fordulatokban gazdag meccset játszottunk. Jó kezdés után ellenfelünk a negyedik negyedben a vezetést is átvette, úgy tűnt a győzelem is kicsúszik a kezünkből, de sikerült huszáros hajrával meccset nyernünk! Hibján Ádám igazi vezér volt és mindenki hasznos tagja volt csapatunknak, szépen dolgoztunk a keze alá.
Rengeteg energiánkat emésztette fel ez a győzelem, a második mérkőzésen helyenként tudtunk csak jól játszani, hibáinkat ellenfelünk gyorsindítás kosarakkal büntette. A meccs végére elkészültünk az erőnkkel…
Az elmúlt héten már szinte mindenki járt edzésre, ha ez rendszeres lesz, nem kampányszerű, akkor fizikálisan is fejlődni fogunk és még jobb teljesítményt fogunk nyújtani, én maximálisan hiszek ebben!