Regionális Serdülő Bajnokság VI. forduló 2022.02.19.

Regionális Serdülő Bajnokság, 6. forduló, Miskolc

Tiszújváros Phoenix KK – NYKK EÖTVÖS: 82-32 (19-11; 23-4; 16-8; 24-9)
Nykk: Kéninger 2; Hibján 15; Ruszka 1; Tara 4; Gincsai 0;
Csere: Savic 4; Szűcs 2; Kollár 2; Ardelean 2; Palsák 0;

NYKK EÖTVÖS – Sunshine NYÍKSE: 79-34 (25-9; 27-4; 15-13; 12-8)
Nykk: Kéninger 2; Hibján 40; Ruszka 0; Tara 4; Gincsai 2;
Csere: Savic 2; Szűcs 15; Kollár 4; Ardelean 8; Palsák 2;

Ferenczi Tamás: Ismét nem a legjobb előjelekkel készültünk erre a fordulóra, még az utolsó pillanatban is esett ki játékosunk a csapatból betegség miatt. A sok hiányzó miatt alig tudtunk kiállni, Kéninger Boti félig gyógyultan vállalta “kényszerből” a játékot, s segítette csapatunkat.
Az első mérkőzésen az 1. és a 3. negyedben egyenrangú ellenfelei voltunk a tiszaújvárosi csapatnak, de mikor láttuk, hogy a mérkőzés eldőlt, akkor “rápihentünk” a következő összecsapásra, hiszen egyből mi játszottunk pihenő nélkül.
A 2. mérkőzés első félidejében extrán kosárlabdázott csapatunk és már félidőre eldöntötte a mérkőzést! Ebben a tartalékos összeállításban is megérdemelt győzelmet arattunk gratulálok a srácoknak hozzá!