Regionális Kadett Bajnokság II. Szakasz “B” csoport 10. mérkőzés

Debreceni KA – NYKK EÖTVÖS 58-63 (16-22; 18-14; 14-21; 10-6)
Nykk: Szalacsi 8/6; Hibján 5/3; Vámos Be. 19/3; Pristyák 0; Kazsuk 6; Csere: Orosi 0; Méhész 15; Teschmayer 10/6; Salamon 0

Nem kezdtük jól a mérkőzést, a 2. percben 9-2-t mutatott az eredményjelző a hazai csapat javára. Sok eladott labdánk volt, nem zártuk ki a támadót dobás után és így sok könnyű kosarat ajándékoztunk a hazai csapatnak. Második félidőben agresszívebbek lettünk védekezésben, kizárás után leszedtük a lepattanókat és ugyan támadójátékunk meg se közelítette precizitásban, tudatosságban a megszokottat, így is sikerült mérkőzést nyernünk, ehhez jár a gratuláció a csapatnak! Látszott, hogy régen játszottunk tétmeccset, ez is oka lehet a haloványabb produkciónak. Dolgozunk tovább, van még 2 mérkőzésünk, azokat is meg kell nyernünk, hogy veretlenül nyerjük meg csoportunkat.