Országos Kadett Bajnokság, Felsőház, “D” csoport Fót, 2022.10.01.

Országos Kadett Bajnokság, Felsőház, “D” csoport

Megyeri Tigrisek “A” – NYKK EÖTVÖS: 33-77 (4-24; 8-16; 8-27; 13-10)

Nykk: Földesi 8/3; Frank 31/12; Hibján 12; Oláh 17; Orosi 3;

Csere: Kótai 3; Kéninger 2; Ardelean 1; Szurovcsák 0; Nádasdi 0;

Kiválóan kezdtük a mérkőzést, palánk alól és a 3 pontos vonal mögül is jó százalékkal dobtunk. Az első félidőben egészen extra védekezést produkált a csapat mindössze 12 pontot kapott 20 perc alatt. Ellenfelünk agresszív védekezése ellen pontos, precíz támadójátékot játszottunk, végig fegyelmezettek voltunk, egyáltalán nem jöttünk zavarba.

Gyermek Kupa Alsóház, 4. forduló

NYKK Eötvös U12-CSS Sighet Máramaros Fehér 46-56 (12-10, 13-21, 14-12, 7-13). NYKK Eötvös U12: Budai-Nagy Hunor  13, Molnár Ábel 12, Gyurcsán Levente 7, Makai Martin

Kenguru Kupa, 7. forduló

NYKK Eötvös U11-Civis KK Jaguárok 36-48 (4-10, 16-16, 4-14, 12-8). NYKK Eötvös U11: Széki Balázs 16, Kovács Dániel 8, Kurucz Áron Dávid 3 Palencsár Ákos

Kosárpalánta bajnokság, 3. forduló

Április 20-án, szombaton, a nyíregyházi Bem Iskola tornacsarnokában rendezték a kosárpalánta bajnokság 3. fordulóját, ahol a Nyíregyházi Kosárlabda Klub teljes létszámmal képviseltette magát. A legfiatalabb