NYKK.HU

A Nyíregyházi Kosárlabda Klub hivatalos honlapja

Eötvös Kupa 2018

Eötvös József Kupa Nemzetközi Fiú Utánpótlás Kosárlabda Torna Nyíregyháza, 2018.

Csoportok (Groups):

A csoport                                                                                     B csoport
LPS Bihorul Oradea (Románia)                                                Iskra Svit (Szlovákia)
Budapesti Honvéd Kosárlabda Akadémia                             In Monte KK Vrsac (Szerbia)
Debreceni Sportcentrum Kosárlabda Akadémia                  Pécsi VSK Kosárlabda Akadémia
Nyíregyháza KK Eötvös                                                              Nyíregyházi Sportcentrum Kosárlabda                                                                                                                       Akadémia

Helyszínek (Gyms):
A csoport– Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakképző Iskola
4400 Nyíregyháza, Semmelweis Ignác u. 13.
B csoport – Bánki Donát Műszaki Középiskola és Kollégium
4400 Nyíregyháza, Korányi F.u.15.

Program (Match time):

2018. november 2. péntek
A csoport                                                                                    B csoport
17,00 óra :                                                                                 17,00 óra :
Budapesti Honvéd KA- NYKK Eötvös                                    Iskra Svit-Nyíregyházi Sportcentrum KA
19,00 óra:                                                                                  19,00 óra :
LPS Bihorul Oradea-Debreceni SC KA                                  In Monte KK Vrsac – Pécsi VSK  Akadémia

2018. november 3. szombat
A csoport                                                             B csoport
16,00 óra:                                                            16,00 óra :
vesztes csapatok mérkőzései                          vesztes csapatok mérkőzései
18,00 óra:                                                            18,00 óra :
győztes csapatok mérkőzései                          győztes csapatok mérkőzései

2018. november 4. vasárnap:
11,00 óra: Mérkőzés a torna 7.-8. helyezéseiért,
helyszín: Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakképző Iskola.

9,00 óra: Mérkőzés a torna 5-6. helyezéseiért,
helyszín: Bánki Donát Műszaki Középiskola és Kollégium.

11,00 óra: Mérkőzés a torna 3.-4. helyezéseiért,
helyszín: Bánki Donát Műszaki Középiskola és Kollégium.

13,00 óra: Döntő. Mérkőzés a torna 1.-2. helyezéseiért,
helyszín: Bánki Donát Műszaki Középiskola.

14,30 óra: A torna eredményhírdetése, díjkiosztó,
helyszín: Bánki Donát Műszaki Középiskola.

 

TOVÁBBI CIKKEK

Lélekmozgató Program a Continental Arénában

A Magyar Parasport Napja 2024 rendezvénysorozat keretében a Nyíregyházi Kosárlabda Klub kerekesszékes kosárlabda csapata bemutatót tartott február 19-én a Continental Arénában, a város Lélekmozgató Program

U12 februári díjazottjai

A Nyíregyházi Kosárlabda Klub U12-es csapatából a februári hónapban Gyurcsán Leventét, Német Vincét és Kontér Barnabást díjaztuk McDonald’s-es utalvánnyal jó teljesítményükért. Gratulálunk!

Három vereség

Február 17-én folytatódott a Magyar Speciális Olimpiai Szövetség által kiírt kézilabda bajnokság, amelyet az MSOSZ a Magyar Kézilabda Szövetséggel szervez. A Nyíregyházi Kosárlabda Klub csapata

Kenguru Kupa -2023/2024

NYKK Eötvös U11-Civis KK Jaguárok 13-65 (2-15, 9-19, 0-16, 2-15). NYKK Eötvös U11: Széki Balázs 10, Nagyturcsik György 2, Kovács Dániel 1, János Norbert, Hitter