A 24.forduló legjobb játékosa: Ronnie Taylor!

A Marso Nyíregyházi KK csapata előző bajnoki mérkőzésén a Falco Trend-Optika KC Szombathely csapatát fogadta, s győzte le magabiztosan. A mérkőzésen parádésan játszó nyírségi játékosunk, Ronnie Taylor lett a forduló MVP-je.

Ronnie Taylor pazar teljesítményt nyújtott a szombathelyiek ellen 96-75-re megnyert hazai találkozón. Amerikai kisemberünk kitöltötte maximális 40 percét a parketten, s ezalatt dobott 30 pontot (67%-os dobáshatékonysággal), leszedett 5 lepattanót, volt 5 szerzett labdája, 8 kiharcolt faultja, 6 gólpassza, és 2 blokkja. Összesen pedig 44-es VAL (teljesítményindexet)-t ért el a mérkőzésen, amely nemcsak a forduló csapatába, de a legértékesebb játékosi címhez is repítette. Reméljük, hogy a szerdai, TLI-Alba Fehérvár elleni hazai bajnoki mérkőzésen is hasonló produktumot fog letenni a parkettre, s újabb hazai győzelemnek örülhetnek szurkolóink. Bravó Ronnie, HAJRÁ NYKK!!!!

NYKK - Falco
Ronnie Taylor abszolút vezére volt csapatának a Falco ellen! Fotó: szon.hu

Nem sokkal maradt el tőle a nyírségiek magasembere, Marko Kolarics sem, aki 37 percnyi játékidő alatt jutott el 18 pontig 13 lepattanóig, 2 gólpasszig, és 3 blokkig! Ez 38-as teljesítményindexet eredményezett! Nagy érdemben hozzájárult ő is, ahogy mindenki a csapatból a győzelemhez!

Csapatunk legközelebb szerdán, 18.00-kor lép pályára bajnoki mérkőzésen, akkor hazai pályán fogadja majd a TLI-Alba Fehérvár gárdáját. Kérünk minden kedves szurkolót, és sportbarátot, jöjjön ki a mérkőzésre, és biztassa csapatunkat a győzelembe!