Regionális Kadett Bajnokság MEAFC/B – NYKK Eötvös

Regionális Kadett Bajnokság, Észak-kelet, utolsó bajnoki mérkőzés, Miskolc, 2022. május 12.

MEAFC “B” – NYKK EÖTVÖS: 40-55 (11-8; 11-8; 10-18; 8-21)
Nykk: Földesi 12; Frank 18; Hibján 0; Buzogány 2; Oláh 12;
Csere: Orosi 0; Nagy 4; Karakó 3/3; Kótai 2; Bereczkey 0; Batta 0; Hibján 0; Takács 0;

Nagyon gyenge első félidei támadójátékot produkáltunk, mindössze 16 pontot dobtunk. Kihagytuk a ziccereket, büntetőket és az üres 3 pontos helyzeteinket is.
Hatott a félidei “fejmosás” sokkal agresszívebbek lettünk mind védekezésben és támadásban is. Hátrányunkat ledolgoztuk, és magabiztos győzelmet arattunk 20 perc “jobb” játékkal. Minden játékos kapott játéklehetőséget!