Országos Serdülő Bajnokság, Észak-Keleti Régió, “B” csoport 1. Forduló

Debreceni Sportcentrum Sportiskola/A – NYKK EÖTVÖS: 44-107 (14-19; 12-35; 8-26; 10-27)
NYKK: Frank 25; Hibján Á. 1; Végh 2; Karakó 6; Oláh 18;
Csere: Földesi 16; Pristyák 9; Kéninger 2; Kalló 0; Bereczkey 28; Éliás 0

Hosszú idő után játszottunk mérkőzést, ebben az összeállításban ráadásul még soha nem léptünk pályára. Döcögősen indult a mérkőzés, ellenfelünk jól tartotta magát. Az első negyed 7. percétől agresszívebbekké váltunk, sok labdát, lepattanót szereztünk, ezekből könnyű kosarakat dobtunk és fokozatosan növeltük előnyünket és megérdemelten nyertünk.

NYKK EÖTVÖS – Nyíregyházi Sportcentrum: 41-97 (12-27; 13-25; 5-17; 11-28)
NYKK: Frank 10; Hibján Á. 6; Végh 0; Karakó 0; Oláh 4;
Csere: Földesi 7; Pristyák 10/6; Kéninger 2; Kalló 0; Bereczkey 2; Éliás 0;
Sajnos a mérkőzésen kijött az elmúlt egy hónap zaklatottsága, teremhiány, időjárás miatt elmaradt szabadtéri edzés stb. Fizikálisan és mentálisan elfáradtunk, sokat hibáztunk, ellenfelünk ezt pedig ki is használta. Fizikai erejét, testtömeg plusszukat, magasságukat jól használta ki.
Nekünk sokat kell még dolgoznunk, erősödnünk, technikailag és taktikailag fejlődnünk!
Elkeseredettségre semmi okunk, sok munkával kitartással, szorgalommal a különbség ledolgozható!