NYKK.HU

A Nyíregyházi Kosárlabda Klub hivatalos honlapja

Regionális Serdülő Bajnokság

Nyíregyháza, 2023. május 3.

NYKK Eötvös U14/B – BKG-Prima Szigetszentmiklós U14/HA 78-85 (19-32, 20-12, 21-26, 18-15)

NYKK: Tara 39/6, Molnár 10, Jánosi 8, Oláh 6, Szarka 3.

Csere: Németh 6, Varga 2, Hornyák 2, Kozári 2, Ónodi, Berendi, Nagy.

Edző: Horányi András

Végre teljes kerettel tudtunk pályára lépni, nem volt sérült/beteg, így nem volt szükség, hogy U12-es korosztályú játékossal egészítsük ki a csapatot. Az első negyed nem volt túl bíztató, hiszen ellenfelünk 13-al több pontott szerzett mint mi, azonban a második negyedben sikerült csökkenteni ezt a különbséget. A mérkőzés folyamán sikerült 10 ponton belül tartanunk ellenfelünket, így végig kiélezett mérkőzést tudtunk játszani. A mai nap az egyéni teljesítmények kerültek előtérbe, Tara Robi 39/6 pontig jutott, azonban ellenfélünk kulcsjátékosa még ezt is felülmúlta és közeli dobásait szinte kivétel nélkül értékesíteni tudta. Gratulálok a fiúknak amiért az utolsó percig küzdöttek és mindenki motiváltan lépett a pályára. Csak így tovább, jövőhéten Miskolcon folytatjuk a bajnokságot.