Országos Serdülő Bajnokság, Előselejtező

NYKK EÖTVÖS – KECSKEMÉTI KA MATHIÁSZ “C”: 79-36 (12-14; 28-4; 28-5; 11-13)

Nykk: Gyurcsán 6; Kozma 8; Hornyák 2; Molnár V. 10; Miskolci 4;

Csere: Vascsák 18/3; Lekka 0; Jánosi 12; Papp 2; Szarka 17; Szrogh 0; István 0;

Nem kezdtük jól a mérkőzést, sok hibával, megilletődve játszottunk, lehet egy kicsit túlizgultuk az első negyedet. A 2. negyedtől jól védekeztünk, s gyors, agresszív védekezésre épülő játékunkkal eldöntöttük a mérkőzést. A 4. negyedben mindenki kapott játéklehetőséget és “rápihentünk” a következő mérkőzésünkre.

NYKK EÖTVÖS – Szerencsi Varázslók “A”: 80-48 (15-17; 26-14; 23-6; 16-11)

Nykk: Gyurcsán 5; Kozma 0; Hornyák 5; Molnár V. 17; Miskolci 0;

Csere: Vascsák 13/3; Lekka 8; Jánosi 12; István 2; Szarka 16; Szrogh 2; Dobrosi 0;

Hasonlóan az első meccshez, elrontottuk a kezdést, 4 kihagyott ziccerünkből ellenfelünk lekontrázott minket 0-8-at mutatott az eredményjelző. Rendeztük a sorokat, felzárkóztunk, a második negyedtől pedig szemre is gyönyörködtető játékokat is produkáltunk néha.

Kevés munka van még a csapatban, hiszen mindössze 2 edzésen voltunk teljes létszámban, de ha szorgalmasan járnak a srácok edzésre és ott jól dolgoznak rengeteget fogunk fejlődni egyénileg és csapat szinten is. Én bízom a srácokban kitartó munkával messzire juthatunk!