Regionális Kadett Bajnokság, Észak-Kelet, 1. Mérkőzés, Kazincbarcika

Sláger Kazincbarcikai KSE – NYKK EÖTVÖS: 50-75 (7-19; 7-20; 16-16; 20-20)
Nykk: Frank 13; Batta 10; Bakó 17/12; Buzogány 14; Takács 0;
Csere: Földesi 8; Bereczkey 6; Fejes 4; Nagy 3; Karakó 0; Kárpáthy 0;
Edző: Ferenczi Tamás

Ferenczi Tamás: Kadett csapatunk is elkezdte a mai nap folyamán a regionális bajnokságot egy idegenbeli meccsel.
Lassan lendültünk játékba, sok volt a kihagyott üres dobás a mérkőzés elején. Védekezésünk feljavult, gyorsindításból és szemre is tetszetős akciókból sok kosarat dobtunk, félidőben eldöntve a mérkőzést. A második félidőben mindenki kapott lehetőséget, sikerült a játékperceket elosztani. Ellenfelünk a második félidőben feljavult, kihagyott dobásaink és eladott labdáink után kihasználták, hogy rosszul rendeződtünk vissza és sok könnyű kosarat szereztek. Ennek ellenére győzelmünk egy pillanatra sem forgott veszélyben, de ezekből a hibákból tanulni kell! Gratulálok!