Negyedik hely a kupában

Vasárnap Székesfehérvárott az MKOSZ csarnokában rendezték a Magyar Kupát a kerekesszékes kosárlabda csapatok számára. A bajnokságban 4. helyezett Nyíregyházi Kosárlabda Klub csapata ezúttal is a 4. helyet szerezte meg, miután előbb a Soproni Tirgrisektől, majd a budapesti Törekvés SE-től is kikapott. Soproni Tigrisek-NYKK 82-16 (20-2, 19-4, 27-6, 16-4). A bajnokság győztese és a kupa védője ellen nem volt esélye az NYKK-nak. NYKK dobói: Boda 8, Göttlinger, Baricza, Kóti és Szulics 2-2. Törekvés SE-NYKK 68-18 (9-4, 22-7, 21-0, 16-7). Egy negyedig tudta a lépést tartani az NYKK a Törekvéssel. NYKK dobói: Boda 13, Göttlinger és Baricza 2-2. Az NYKK csapatában új játékosként bemutatkozott Baricza Tibor (18-as számmal). A döntőben a Soproni Tigrisek csapata magabiztosan nyert a DVTK ellen, így a soproniak a bajnoki aranyérem után a kupagyőzelmet is megszerezték. Az NYKK csapata: Baricza Tibor, Boda Ferenc, Göttlinger Dániel, Jánócsik Tibor, Kóti Levente, Szulics Zsolt, Szabó Katalin, Peller Tamás, Varga Tibor, Tompa Mihály, edző: Máthé Csaba.