Kiemelt Kadett Bajnokság 25-32. Helyezésért

Nyíregyházi Sportcentrum – NYKK EÖTVÖS: 69-44 (19-6; 18-7; 14-16; 18-15)

Nykk: Földesi 13; Karakó 6/3; Frank 12/6; Hibján 7; Orosi 5;

Csere: Kótai 0; Szurovcsák 1; Ardelean 0; Nádasdi 0; Edző: Ferenczi Tamás.

Sajnos mélyen tudásunk alatt teljesítettünk ezen a mérkőzésen, nyoma sem volt az agresszív, dinamikus játékunknak, ami általában jellemezni szokott minket. Erre nem mentség Sebi bokasérülés miatti hiánya illetve Leo 2. negyedben történő kiválása sem.

Tudom, hogy több játékos nem abban a szerepkörben játszott, mint szokott és idegenül, bizonytalanul mozgott ezen a poszton, de küzdőszellemben, győzni akarásban ettől függetlenül sokkal többet vártam mindenkitől! Ellenfelünk jobban akarta ezt a sikert, mint mi…

A 4. negyedben visszajöttünk 14 pontra, lehetőségünk volt, hogy a vereség ellenére legalább az egymás elleni összevetésben jobbak legyünk, de egy véleményes játékvezetői ítélet után Nándi is kipontozódott, így már ez az esélyünk is szertefoszlott…