Regionális Kadett Bajnokság NYKK Eötvös – Tiszaújváros Phoenix KK

Regionális Kadett Bajnokság, Nyíregyháza 2022.03.25.

NYKK EÖTVÖS – Tiszaújváros Phoenix Kk: 64-49 (9-9; 17-18; 12-12; 26-10)
Nykk: Batta 10/6; Bakó 6/3; Hibján 11; Buzogány 11; Oláh 16;
Csere: Takács 2; Nagy 2; Karakó 6/6; Kalló 0; Éliás 0;

Nem a legjobb előjellel készültünk a mérkőzésre kettő meghatározó játékosunk is hiányzott betegség miatt. Bizakodásra adott okot, hogy a héten viszont kettő nap is tudtunk 5-5 ellen gyakorolni, mert voltunk legalább 10-en edzésen…
A begyakorolt védekezésünkkel sikerült ellenfelünk legjobb játékosát kikapcsolni, minimalizálni a dobott pontjainak számát. Támadójátékunk már az első félidőben sem volt rossz, csak egyszerűen kihagytunk mindent.
A 4. negyedben beestek a tripláink, leindítottuk az ellenfelet és ennek köszönhetően megnyertük a mérkőzést.
A mérkőzés ismét bebizonyította, ha a gyerekek járnak edzésre, ott megfelelő a munkához való hozzáállásuk, akkor lehet eredményt elérni… Gratulálok a győzelemhez, jöbő héten újabb fontos meccset játszunk!