Regionális Kadett Bajnokság NYKK Eötvös-Sunshine NYÍKSE 2022.03.10.

Regionális Kadett Bajnokság, Nyíregyháza
NYKK Eötvös-Sunshine NYÍKSE/A 80-44 (16-6,20-22,28-12,16-4)

NYKK Eötvös: Batta 15/3, Oláh 13, Bakó 10/3, Földesi 8, Buzogány 8, Frank 8,
Csere: Karakó 6/3, Bereczkey 4, Kótai 4, Takács 2, Nagy 2, Kárpáthy 0,
Edző: Ferenczi Tamás

Hosszú idő utan játszottunk bajnoki mérkőzest, ez meg is látszott a teljesítményünkön, sok ki nem kényszerített hibát vétettünk, dekoncentráltak voltunk. Az 1. és 4. negyedben védekezésben, a 3. negyedben támadásban nyújtottunk jó teljesítményt. Ha erősebb csapatok ellen nyerni akarunk, akkor 40 percen keresztül kell koncentrálnunk és sokkal kevesebb hibával kell játszanunk. Jövő héten, ha nyerni szeretnénk Szerencsen, ettől sokkal több kell!