Országos Serdülő Bajnokság II. Selejtező, Döntő Debrecen, 2022.09.28.

CIVIS KK Debrecen “B” – NYKK EÖTVÖS: 69-61 (6-16; 20-21; 20-12; 23-12)

Nykk: Bereczkey 9; Gyurcsán 3; Homonyik 2; Ardelean 16; Csomós 0;

Csere: Savic 9/9; Kozma 0; Vascsák 0; Tara 12; Gincsai 2; Daskó 2; Jánosi 4;

A vereség ellenére maximális elismerésem a teljes csapatnak. Nagyon jól játszottunk az első félidőben. A második félidőben ha jobb százalékkal dobunk akár nyerhettünk is volna. A mérkőzésen a hosszútávú célokat szem előtt tartva mind a 12 játékosomnak adtam lehetőséget a bizonyításra. Kiváló lehetőség volt az “éles” szituációban történő gyakorlás fiatal játékosainknak. Hiszen eddig ők általában akkor kaptak lehetőséget, amikor már eldőlt a meccs. Ma bizonyították bármikor lehet rájuk számítani! Büszke voltam a győzni akarásra, a küzdőszellemre, a csapategységre!