Eötvös Kupa 2018

Eötvös József Kupa Nemzetközi Fiú Utánpótlás Kosárlabda Torna Nyíregyháza, 2018.

Csoportok (Groups):

A csoport                                                                                     B csoport
LPS Bihorul Oradea (Románia)                                                Iskra Svit (Szlovákia)
Budapesti Honvéd Kosárlabda Akadémia                             In Monte KK Vrsac (Szerbia)
Debreceni Sportcentrum Kosárlabda Akadémia                  Pécsi VSK Kosárlabda Akadémia
Nyíregyháza KK Eötvös                                                              Nyíregyházi Sportcentrum Kosárlabda                                                                                                                       Akadémia

Helyszínek (Gyms):
A csoport– Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakképző Iskola
4400 Nyíregyháza, Semmelweis Ignác u. 13.
B csoport – Bánki Donát Műszaki Középiskola és Kollégium
4400 Nyíregyháza, Korányi F.u.15.

Program (Match time):

2018. november 2. péntek
A csoport                                                                                    B csoport
17,00 óra :                                                                                 17,00 óra :
Budapesti Honvéd KA- NYKK Eötvös                                    Iskra Svit-Nyíregyházi Sportcentrum KA
19,00 óra:                                                                                  19,00 óra :
LPS Bihorul Oradea-Debreceni SC KA                                  In Monte KK Vrsac – Pécsi VSK  Akadémia

2018. november 3. szombat
A csoport                                                             B csoport
16,00 óra:                                                            16,00 óra :
vesztes csapatok mérkőzései                          vesztes csapatok mérkőzései
18,00 óra:                                                            18,00 óra :
győztes csapatok mérkőzései                          győztes csapatok mérkőzései

2018. november 4. vasárnap:
11,00 óra: Mérkőzés a torna 7.-8. helyezéseiért,
helyszín: Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakképző Iskola.

9,00 óra: Mérkőzés a torna 5-6. helyezéseiért,
helyszín: Bánki Donát Műszaki Középiskola és Kollégium.

11,00 óra: Mérkőzés a torna 3.-4. helyezéseiért,
helyszín: Bánki Donát Műszaki Középiskola és Kollégium.

13,00 óra: Döntő. Mérkőzés a torna 1.-2. helyezéseiért,
helyszín: Bánki Donát Műszaki Középiskola.

14,30 óra: A torna eredményhírdetése, díjkiosztó,
helyszín: Bánki Donát Műszaki Középiskola.