Eötvös Kupa Nemzetközi Fiú Utánpótlás Kosárlabda Torna

2018. november 2-4-én rendeztük meg a 3. Nemzetközi Eötvös Kupát. A résztvevő nyolc csapat két csoportra osztva kezdte el a küzdelmet.

A torna végeredménye:
1. LPS Bihorul Oradea
2. Iskra Svit
3. PVSK NKA
4. Budapesti Honvéd
5. Debreceni KA
6. Nyíregyházi SC KA
7. NYKK Eötvös
8. KK In Monte Vrsac

Legsportszerűbb csapat: KK In Monte Vrsac

Csoportok:

A csoport                                                                   B csoport
LPS Bihorul Oradea (Románia)                                Iskra Svit (Szlovákia)
Budapesti Honvéd Kosárlabda Akadémia             KK In Monte Vrsac  (Szerbia)
Debreceni Sportcentrum Kosárlabda Akadémia  Pécsi VSK NKA
Nyíregyháza KK Eötvös                                             Nyíregyházi Sportcentrum KA

Helyszínek:
A csoport– Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakképző Iskola
4400 Nyíregyháza, Semmelweis Ignác u. 13.

B csoport – Bánki Donát Műszaki Középiskola és Kollégium
4400 Nyíregyháza, Korányi F.u.15.

Eredmények:
2018.november 2. péntek
A csoport                                                                          B csoport

17,00 óra :                                                                        17,00 óra :

Budapesti Honvéd KA- NYKK Eötvös  31-106             Iskra Svit-Nyíregyházi Sportcentrum KA 74-64

19,00 óra:                                                                         19,00 óra :

LPS Bihorul Oradea-Debreceni SC KA 80-76 h.u.      In Monte KK Vrsac – Pécsi VSK NKA 35-91

2018.november 3. szombat

A csoport                                                             B csoport

16,00 óra:                                                            16,00 óra :

Debreceni SC KA – NYKK Eötvös 121-22       Nyíregyházi Sportcentrum KA – In Monte KK Vrsac 68-34

18,00 óra:                                                            18,00 óra :

Bp. Honvéd KA- LPS Bihorul Oradea 56-66     Iskra Svit– Pécsi VSK NKA 76-62

2018.november 4. vasárnap:

11,00 óra: Mérkőzés a torna 7.-8. helyezéseiért, Westsik Vilmos Élelmiszeripari SZKI

NYKK Eötvös – In Monte KK Vrsac 80-32

9,00 óra: Mérkőzés a torna 5-6. helyezéseiért, Bánki Donát Műszaki Középiskola és Kollégium.

Debreceni SC KA – Nyíregyházi Sportcentrum KA 85-53

11,00 óra: Mérkőzés a torna 3.-4. helyezéseiért, Bánki Donát Műszaki Középiskola és Kollégium.

Budapesti Honvéd KA- Pécsi VSK NKA 41-78

13,00 óra: Döntő. Mérkőzés a torna 1.-2. helyezéseiért, Bánki Donát Műszaki Középiskola.

LPS Bihorul Oradea – Iskra Svit 57-52